instrukcja do figurki.jpg

Picture 3D Body Tiger's World inaczej Figurki 3D lub Zdjęcie 3D, to niezwykły projekt, w którym wykorzystaliśmy nowoczesne i innowacyjne obrazowanie osób w postaci rzeczywistego "bliźniaka" w skali 1:10 jako Figurki 3D lub Awatara 3D.

Era fotografii cyfrowej to już przeżytek. Teraz nadchodzi skan 3D, który zamienia obraz w coś niemal żywego, bardzo realistycznego i namacalnego. Skaner zbiera wszystkie informacje o postaci, którą ma wiernie odwzorować. Następnie przekształca dane w obraz, a powstałą postać możesz obejrzeć z każdej strony.

Zdjęcie 3D to odzwierciadlenie danej osoby lub przedmiotu poddane obróbce grafika 3D. Możliwość dowolnego wykorzystania czy do oglądania na komputerze czy do umieszczenia na stronie internetowej.

Dzięki Picture 3D Body Tiger's World możesz:

Picture 3D Body Tiger's World  to również niebanalny pomysł na wyjątkowo trwały prezent dla przyjaciół, drugiej połówki, rodziców, dziadków czy swoich współpracowników.

Z powodzeniem zamieni on rodzinny album w nietypową pamiątkę dla Ciebie i Twoich bliskich, a także dla pokoleń. W ten sposób możesz zatrzymać czas lub stworzyć swój własny nietypowy wehikuł czasu. Czyż to nie zabawne i wyjątkowe?

Zastosowana przez nas innowacyjna technologia 3D pozwala stworzyć realistyczny wydruk figurki 3D. Aby nie zamykać się w sztywnych schematach – udostępniamy figurki z gipsu lub filamentu. Poza tym zapewniamy możliwość wykonania:

Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!
Pamiętaj – dla nas niemożliwe nie istnieje!

Dla kogo jest Tiger’s World – wymiarowanie 3D & figurki 3D

Innowacyjne urządzenie, jakim jest Skaner 3D Body Tiger’s World, jest wyzwaniem dla wszystkich, którzy zamierzają zmienić swój styl życia i podjąć wysiłek zmienienia swojej sylwetki. Z bogatej oferty programów korzystają zarówno osoby zdrowe, pragnące poprawić swój wygląd, jak i Klienci z wadami postawy. Wyniki Skanów 3D ukazują wizualizację każdego człowieka, w czasie rzeczywistym, bez przekłamań i upiększeń. Udostępniliśmy swoim Klientom portal internetowy Tiger’s World, dzięki któremu możliwe jest skuteczne pokonanie problemu nadwagi, rzeźbienie swojej sylwetki i uzyskanie zdrowej postawy. Nikt niepowołany nie ma do nich wglądu. Możesz nam zaufać. Każdy trening, podejmowany przez sportowców, znajduje podbudowę i uzasadnienie - w postaci Skanu 3D. Analiza wyglądu ciała, porównywanie wyników treningu i rzeźbienie sylwetki jest niezwykle skuteczne. Dodatkową wartością staje się motywacja. Ogląd samego siebie w technologii 360 stopni, pozwala wykryć wszystkie niedoskonałości, porównać efekty treningów i podjąć odpowiednie działania. Narzędzie jakim jest dziennik treningów, pozwala ustalić najkorzystniejszą dietę i dobór ćwiczeń dla poszczególnych mięśni. Osoby ćwiczące, pragnące wyrzeźbić swoją sylwetkę, mają szansę realnego porównania własnego wyglądu na każdym etapie kształtowania sylwetki. Dzięki nowatorskiemu urządzeniu, możliwe jest również analizowanie wad postawy, zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Realne ukazanie własnej sylwetki, umożliwia porównanie efektów odchudzania i zastosowanych ćwiczeń. Świadomość własnych problemów jest drogą do poprawienia własnego wyglądu i zdrowia.

Oryginalną propozycją Tiger’s World jest wydrukowanie w technologii 3D figurki własnego skanu. Po dokonaniu bezdotykowego skanowania 3D, Klient może zamówić atrakcyjną pamiątkę. Drukowanie przebiega na nowoczesnej drukarce proszkowej. Efektem zamówienia jest figurka, wykonana w dowolnie wybranym rozmiarze od 9cm do 15cm, przypominająca rzeźbę, która jest realistyczną i kolorową własna podobizną. Figurka 3D może stanowić prezent, pamiątkę wyjątkowego wydarzenia lub posłużyć do porównania sylwetki przed treningiem i po wykonaniu zamierzonego cyklu ćwiczeń.

Figurki 3D

Wydruk miniaturowych sylwetek staje się popularnym sposobem na utrwalenie własnego  wizerunku, uzyskanie ciekawej pamiątki lub zabawnego upominku. Obejrzenie siebie samego z perspektywy nowoczesnej technologii jest niezwykłym przeżyciem. IT PROMO oferuje nowatorski program PICTURE 3D BODY Tiger’s World. Technologia 3D umożliwia dostarczenie figurki, wykonanej z tradycyjnych materiałów oraz z gipsu i włókien filamentu. Spełniając oczekiwania Klientów, umożliwiamy urzeczywistnienie śmiałych pomysłów na popiersie, płaskorzeźbę, figurkę z pamiątkową tabliczką lub napisem. Drukowanie 3D pobudza wyobraźnię i pomysłowość. Zastosowanie oryginalnych wytworów to możliwość zatrzymania czasu i przekazanie potomkom własnego
realistycznego obrazu.

Czym jest figurka 3D?

Skanowanie osoby na nowoczesnym skanerze 3D BODY umożliwia ukazanie w czasie rzeczywistym sylwetki człowieka i wydrukowanie własnej figurki 3D. Miniatura jest realistyczna i wierna realnemu obrazowi. IT PROMO stosuje własne parametry i algorytmy oprogramowania, dzięki którym informacje na temat danych fizycznych każdej osoby przetworzone zostają w postaci chmury punktów w przestrzeni, co pozwala na zbudowanie bryły 3D, którą w tym wypadku jest sylwetka ludzka. Wydruk możliwy jest w różnych rozmiarach w pełnym kolorze.

Co to jest druk 3D?

Technika drukowania 3D umożliwia stworzenie trójwymiarowego obiektu, również ludzkiej sylwetki, w oparciu o model komputerowy. Dzięki skanerom 3D wszystkie dane skanowanych elementów oraz osób zostają przetworzone w cyfrowy i przestrzenny model. Drukarki 3D wkroczyły w życie współczesnych ludzi, znajdując zastosowanie w coraz liczniejszych branżach. Dzięki nowoczesnej technologii produkowane są zarówno prototypy, jak i uruchomiana jest produkcja na większą skalę.
Wydruk Figurki 3D przebiega warstwowo, na drukarce proszkowej, technologicznie najnowocześniejszej, gwarantującej uzyskanie kolorowej figurki, przypominającej niewielką rzeźbę. Zespolenie dokonuje się za pomocą kolorowego, specjalistycznego lepiszcza. Kolejne warstwy są nakładane i zespajane ze sobą, do momentu uzyskania gotowej figurki.
Może ona zostać wykonana z różnorodnych materiałów tradycyjnych oraz z gipsu i włókien filamentu. Proces powstawania produktu jest szybki, a gotowa figurka 3D charakteryzuje się trwałością - może przetrwać wiele lat w niezmienionym kształcie.

Skanowanie

Skaner 3D służy do transferu realnych przestrzennych obiektów do kształtu cyfrowego i utworzenia trójwymiarowego modelu komputerowego. Dzieje się to poprzez opisanie badanej osoby punktami antropometrycznymi, co prowadzi do powstania chmury punktów. Zostaje w ten sposób zobrazowana sylwetka wraz z jej charakterystyczną kolorystyką. Każdy skanowany przestrzenny punkt jest odpowiednio przeliczany i w ten sposób generowana jest bryła 3D. Do najpopularniejszych metod skanowania należą metody stykowe i bezstykowe. Firma IT PROMO stosuje w swojej działalności skanowanie metodami bezdotykowymi. Zostają wychwycone wszystkie szczegóły ludzkiego ciała, łącznie z trudno dostępnymi dla innych urządzeń detalami, np. bliznami. Możliwe są dwie opcje skanowania – laserowa oraz światła strukturalnego. W wypadku skanowania laserowego, promień świetlny, nakierowany na skanowany obiekt, zostaje odbity i przekazany do kamery CCD. Kąt odbicia jest podstawą do przedstawienia przestrzennego pomiaru. Metoda światła strukturalnego polega na oświetleniu obiektu odpowiednim światłem, którego białe linie ulegają zniekształceniu. Obraz odbierany jest przez kamerę i trafia do bazy danych.
Nowatorski skaner 3D BODY w szybki sposób dokonuje pomiaru każdej sylwetki i w jasny sposób prezentuje uzyskane wyniki. Platforma internetowa Tiger’s World oraz udostępnione aplikacje, umożliwiają Klientowi przyjrzenie się własnemu ciału ze wszystkich stron, w układzie 360 stopni. Uzyskane pomiary przechowywane są na serwerze, a ich odczytanie może odbywać się z dowolnego miejsca.
Dzięki przyjaznej platformie internetowej Tiger’s World oraz aplikacjom mobilnym, można zamówić figurkę 3D, obrazującą realistyczny własny wizerunek. Druk zamówionej figurki odbywa się na nowoczesnych drukarkach proszkowych 3D. Klienci mają także dostęp do swoich fotografii 3D, prezentowanych na ekranach telefonów komórkowych oraz na innych urządzeniach mobilnych.

Co jest potrzebne do wykonania Skanu 3D?

Powstanie Figurki 3D lub otrzymanie własnej bryły w 3D i wymiarów poprzedza skanowanie sylwetki w innowacyjnym urządzeniu, jakim jest Skaner 3D BODY. Obecność najnowocześniejszych rozwiązań na światowym poziomie, pozwala na tworzeniu brył przestrzennych, jakimi są sylwetki ludzi. Cały proces zachodzi w czasie rzeczywistym. Skanowanie 3D postaci przebiega w sposób bezdotykowy, bezinwazyjny i w pełni bezpieczny.
Urządzenie wyposażone jest w zewnętrzny monitor do rejestracji/logowania, obrotowy podest oraz w automatykę STM. Urządzenie zautomatyzowane pozwala przejść Klientowi bez problemu przez proces skanowania dzięki m.in. komunikatom głosowym.
Przed wejściem do kabiny Klient dokonuje wyboru czy chce otrzymać swoje wymiary – wtedy skan należy wykonać w obcisłej odzieży bądź nago czy chce otrzymać swoją figurkę 3D – wtedy jest dowolność, jeśli chce obie usługi najbardziej wskazane jest wykonanie dwóch skanów.
Skanowanie sylwetki zachodzi przy zapewnieniu pełnej dyskrecji i w bezpiecznej kabinie, spełniającej wszelkie normy. Odnajdywane antropometryczne punkty do pomiaru sylwetki pozwalają na przeliczenie przestrzennych odniesień, by została utworzona bryła 3D. Sam wydruk postaci, jako figurki 3D, wykonywany jest na profesjonalnej i nowoczesnej drukarce proszkowej. Zamówienie własnej figurki możliwe jest poprzez portal internetowy TIGER’S WORLD lub przez aplikacje mobilne.

Dla kogo figurka 3D?